fbpx

Kasia i Piotr reportaż

LOVE IN THE AIR

Wszystko zaczęło się spokojnie, wiadomo stres, przygotowania, oczekiwania, kieliszek szampana dla wzmocnienia, parę rad wyszeptanych do ucha od krewnych, doświadczonych już w ślubny kobiercach, ostatnie przemyślenia czego tu jeszcze nie zapomnieć i w drogę!

Niewielkie miejscowości mają to w sobie, że nigdy nie wiadomo czego można się po nich spodziewać. Często zachowują  dla siebie różne, zaskakujące perełki. Taki właśnie był stary drewniany Kościół, do którego zabrała nas Kasia z Piotrkiem.  Nagle przez chwilę, wylądowałyśmy w zupełnie innej rzeczywistości, jak za czasów Władysława Reymonta, co nas akurat ucieszyło, bo uwielbiamy klimaty słowiańskiej sielanki. Brakowało tylko starej lipy, przy której wszyscy biesiadowaliby do rana. 

Jednak w tym dniu zdecydowanie wystarczył nam niesamowity temperament Kasi i Piotrka, który wnieśli ze sobą tuż po ceremonii na parkiet. Prawy do lewego, to przy nich zaledwie piosenka na rozgrzewkę. W dodatku ich goście nie odstępowali im kroku ani na chwilę. Dobrze, że pracujemy w dwójkę, bo inaczej ciężko byłoby nadążyć za ich ruchami : ) Poza tym, zadbali o każdy szczegół. W chwili przerwy i czasie na złapanie oddechu , zapewnili swoim bliskim niestandardową fotobudkę, na czterech kółkach. Jeszcze chwila i myślałyśmy, że wszyscy odjadą nią na wakacje. W każdym razie, chętnie zabrałybyśmy się tam wraz z nimi. Tym bardziej, że aparat sam wskakiwał nam do rąk, żeby tylko czegoś nie przegapić.

Dlatego dziękujemy Wam, że tak dzielnie znosiliście nasze pstrykanie. Mamy nadzieję, że wszystko wyszło, tak jak sobie wymarzyliście. Nam było niezwykle przyjemnie Was poznać : )

Photoproject - Stwórz z nami swoją własną historię : )

FOTOGRAFIA ŚLUBNA PHOTOPROJECT.AK

E-MAIL

photoproject.ak@gmail.com

TELEFON

508 361 868 / 726 463 010

TELEFON

508 361 868 / 726 463 010

E-MAIL

photoproject.ak@gmail.com